PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100219}

Roboty

Robots
6,5 32 400
ocen
6,5 10 1 32400
5,2 4
oceny krytyków
Roboty
powrót do forum filmu Roboty

Fajny!

ocenił(a) film na 9

Fajny można się w paru miejscach posmiać,,zwłaszcza rozkładają sceny z innych filmów lub teledysków (parodia Britney Spears
jest rozwalająca), a co do efektów: naprawde cały czas coś się dzieje.

użytkownik usunięty
CORWIN_2

Mi tez sie strasznie podobał...a jak ta ciocia pierdziała (za przeproszeniem...) (lol2) A Britney...hahaha...dziwie sie jeszcze ze ich do sądu nie podała bo znając ją to ona wszystko zrobi żeby tylko media zwróciły na nią uwage...ale parodia była znakomita.

Hmmm ... takie posunięcie reżyserów "Robotów" zpewne bardziej cieszy Britney Spears niż martwi ;) Coś takiego świadczy o olbrzymiej POPularności danej osoby - nie od dziś wiadomo, że w showbiznesie dla gwiazdy jest lepiej, gdy mówi się o niej źle niż w ogóle ;) Sądzę, że pani Spears przyzwyczaiła się do najróżniejszej krytyki i takie sceny w bajce to po prostu zabawna błahostka ;)

ocenił(a) film na 10
CORWIN_2

czesc
no macie calkowicie racje tamci jak [pierdzieli] ;D rekoma a ciotka na serio to super, noi britney oczywiscie - dwie najlepsze sceny w tym filmie z najlepszych

nie mozna zapomniec takze o przejazdzce Rodney' a do Bigwelda hehe co tak szaleli w tej zamknietej kuli, albo wynalazek Rodney' a ;P hahhaha tez jest super
film jest poprostu genialnie smieszny ;p

ocenił(a) film na 6
kostek_8

Mi sie z tych dowch scen tylko podobala o pierdzeniu.

A film mozna podzielic tak:
wstep - swietny
srodek - przecietny (ale sa perelki)
koniec - nudny

ocenił(a) film na 5
CORWIN_2

mnie sie najbardziej motyw z darth vaderem podobal!!!
Na czasie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones