PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100219}

Roboty

Robots
6,5 32 400
ocen
6,5 10 1 32400
5,2 4
oceny krytyków
Roboty
powrót do forum filmu Roboty

No może może...

użytkownik usunięty

Zobaczymy jak bedzie. Zwiastun o niebo lepszy od tego głupiego AUTOSTORY, ale nawet przystepny. Jestem ciekawy...

użytkownik usunięty

nemo tez mialo pierwszy zwiastun nieciekawy a film okazal sie przedni :) Mam nadzieje ze i z autostory Pixar nie zawiedzie - to bylaby piersza wpadka... Co do robots mam mieszane uczcucia- wszystko pieknie zrobione i animacja wysmienita. ale troche obawiam sie blaznowanai w stylu williamsa i jednak brak czegokolwiek organicznego w tym filmie - metal i srubki na tle metalu i srubek... Mogli jednak jakies kontrapunkty wprowadzic - tak wszystko sie zlewa w tym natloku metalowych detali... No ale czekam niecierpliwie i zastanawiam sie kto taka niemadra decyzje podjal by u nas film ten mial premiere 3 miechy po ameryce ? he ???

użytkownik usunięty

Taką znakomitą decyzje podjeli peffno polacy... znając nasz naród to więkoszości nie przeszkadza to że jesteśmy troche wycofani ale to szczegół. Film jest fajny - fakt wszystko sie troszeczke zlewa ale humor jaki tam jest wypełnia wszystkie luki z błędami i na serio wychodzi nie zły film. Polecam go bo miałam okazje obejzec go (z napisami...) i jest super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones