PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100219}

Roboty

Robots
6,5 32 399
ocen
6,5 10 1 32399
5,2 4
oceny krytyków
Roboty
powrót do forum filmu Roboty

Wczoraj obejrzałem w kinie nową produkcję pt. "Roboty". Szczerze mówiąc - nic ciekawego. Efekty oczywiście na niezłym poziomie, ale nie ma w nich nic, czego jeszcze nie widziałem. Śmiechu też nie spodziewajcie się za wiele, bo jeśli już pojawiał się na sali, to raczej w momentach, gdy żart był "między wierszami", czyli nie dla dzieci. Oczywiście film przy tym jak najbardziej jest dla najmłodszych, ale powtórze: chyba nie przejdzie on do kanonu ulubionych...
Po powrocie z kina mój bratenek i tak wrócił do swojego Bionicle'a, co potwierdza tylko, ze i dla dzieciakow nie byl to taki hit, jak chocby Shrek.

Podsumowując: taki sobie, przeciętny film, bez niczego zaskakującego i naprawde smiesznego. Ocena max 5/10 za niewykorzystany potencjał animacji... (o tresci nie wspominając...)
:)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
dia8el

dla mnie wlasnie najwiekszym atutem tego filmu(bajki jak chcesz) byl dowcip który sie odnajduje miedzy wierszami.Ja taki wlasnie uwielbiam. W Shreku byl bardziej doslowny(co nie znaczy ze niefajny) moze dlatego spodobal sie wiekszej rzeszy dzieciakow . Moze to lepiej ze" doroslejsi" moga miec bajke dla siebie.I moze to, ze "roboty "sa bajka dla starszych to juz jest nowatorski i zaskakujacy pomysl. Wedlug mnie byly tam sceny naprawde smiesze, a jezeli chodzi potencjal animacji-uwazam, ze np. przy scenie podrózy pzez miasto tym okraglym pojazdem, potencjal zostal calkowicie wykozystany...

dia8el

Owszem jedzie na dno jedzie, tyle ze polska wersja jezykowa
Oryginalna jest swietna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones