PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100219}

Roboty

Robots
6,5 32 400
ocen
6,5 10 1 32400
5,2 4
oceny krytyków
Roboty
powrót do forum filmu Roboty

film o typowo Disneyowskiej fabule przeznaczony glownie dla dzieci, malo tu smaczkow w stylu "Shreka" chociaz kilka dobrych dowcipow sie znajdzie... jednak mimo wszystko jest ich zdecydowanie za malo, a dodajac do tego schematycznosc fabuly mamy kolejna nudna bajke w 3D...

Plainview

Zaczyna mnie delikatnie wkurzać, że wszystko porównujecie do "Shreka"...

Sqrchybyk

"Shrek" byl pierwsza bajka w 3D z prawdziwego zdazenia i ustalil bardzo wysoki standard tego typu produkcji pozwalajac sie doskonale bawic nie tylko dzieciom, ale ich calym rodzina i- wedlug mnie- zadna inna animowana produkcja nie moze sie z nim rownac (chociaz nie widzialem jeszcze "Madagaskaru"- a duzo dobrego o tym filmie slyszalem)

Plainview

Zgadzam się, ale czy to znaczy, że wszystko trzeba do niego przyrównywać?

Sqrchybyk

nie trzeba, ale mozna i nawet sie powinno

Plainview

Niby czemu? IMO porównywanie np. "Iniemamocnych" do "Shreka" nie ma najmniejszego sensu, bo mają tylko tyle wspólnego, że są animowane komputerowo; "Shrek" to komedia, "Iniemamocni" film przygodowy. Skoro gatunki rózne, to nie powinno się ich porównywać. Co do "Robotów", to może jeszcze da się porównać, bo to też komedia, ale po co? To, że przy "Shreku" wypada blado, to jeszcze nie znaczy, że jest kiepski, a takie ciągłe porównywanie IMO utrudnia ocenę. To trochę tak, jakby każdy film biograficzny chcieć porównywac do "Obywatela Kane'a". Pozdrawiam

Sqrchybyk

ojej... "Roboty" mi sie nie podobaly jak znaczna wiekszosc amerykanskiego shitu from hoolywood, a nie chce mi sie kolejny raz pisac "nudny, schematyczny"itd. wiec porownalem do Shreka, bo wedlug mnie film ten wyznaczyl pewna norme, ktorej nikt nawet nie probuje przeskoczyc, a wrecz przeciwnie- robi sie dalej takie same oglupiajace dzieciaki bajki.

Plainview

I tu się, niestety, zgodzę. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Plainview

no dobra, polecam Final Fantasy VII- Advent Children- Shrek wysiada w przedbiegach:) Pozdro

Rudolf_2

Łok@&wa... to żeś pojechał po całej lini...

Plainview

pierwszy? A Toy Story? Potwory i spółka? Dawno Temu w trawie??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones