Chris Moyles

6,4
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Moyles

facet jest nazywany w GB "wybawicielem programu 1. Radia BBC", bo to on spwodował, że liczba słuchaczy BBC Radio 1 wzrosła z ok. 4 do 8 milionów(liczby niewyobrażalne w Polsce) słuchających na co dzień. Facet jest niebanalny, ma ciety i nieraz grubiański dowcip, jest homofobem, choć współtworzy swój poranny show m.i. z zadeklarowanym gejem (Aled). kiedy zaczęłam słuchać podcastów "the Chris Moyles Show" jakies 10 m-cy temu byłam zachwycona zwalającą z nóg dawką humoru, niebanaknymi pomysłami (dzwonienie do gwiazd o 7 rano i zagadywanie na banalne tematy; komiczne przeróbki pisenek, idiotyczne gry,nabijanie się ze wszystkich znanych i bogatych, parodiowanie wszystkiego co da sie sparodiować itd.)ale po pewnym czasie dowcip stał się dla mnie zbyt grubiański i prostacki(rozmowy na temat techniki podcierania się, docinki Chrisa na tle seksualnym, jego słynne chimery i humory).
Poza tym Chris całkiem ładnie śpiewa, czego dowiódł w Brytyjskim show a la Idol "X-factor". Jest chyba najlepszym DJ-em radiowym i znawcą muzyki, szkoda tylko, że zamiast marnować czas na idiotyczne przeróbki piosenek, nie zajmie się muzyką na poważnie. no i powinien w końcu sporo schudnąc, bo staje się coraz mniej apetyczny,a coraz bardziej wkurzalski. zainteresowanym polecam |"the Chris Moyles Show" na bbc.co.uk/radio1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones